ANDRZEJ STAJER © 2015

Fotografia reklamowa, zdjecia produktowe,  studio fotograficznezdjecia produktowe, logo

AndrzejStajer.pl to studio fotografii reklamowej o wieloletnim doświadczeniu, łączące sugestywną fotografię, nowoczesny styl i wysoką jakość wykonania. W ofercie studia znajduje się: fotografia reklamowa, zdjecia produktowe, zdjęcia architektury i wnętrz, fotografia kulinarna, zdjęcia mody, fotografia produktowa, zdjęcia packshot. Do dyspozycji klientów pozostaje archiwum zdjęć pejzaży górskich, kwiatów, potraw, motywów świątecznych które zastosowanie znajdują m.in. w kalendarzach, na kartach pocztowych i oczywiście w reklamie.

Dla realizacji Państwa potrzeb dysponujemy własnym studiem wyposażonym w wysokiej klasy sprzęt fotograficzny i oświetleniowy. Sesje portretowe, mody oraz biznesowe wykonujemy za pomocą sprzętu firmy Phase One, natomiast do zdjęć architektury, żywności oraz zdjęć przedmiotów najczęściej służy nam aparat marki Sinar. Oświetlenie naszego studia to system lamp Profoto.

Dzięki stosowaniu w pracy profesjonalnych narzędzi, zdjęcia jakie dla Państwa wykonujemy są doskonałe technicznie i nadają się do wszelkich zastosowań.

Studio AndrzejStajer.pl zajmuje się profesjonalnym przygotowaniem i realizacją sesji zdjęciowych. Pracujemy we własnym, dobrze wyposażonym w sprzęt fotograficzny oraz oświetleniowy studio. Firma mieści się w Zielonej Górze, pracujemy dla klientów z całej Polski.